پویش مردمی پرداخت عوارض در کاشان با هدف تقویت مشارکت عمومی برای توسعه و آبادانی شهر آغاز شد. آغاز پویش مردمی پرداخت عوارض در کاشان حالا نوبت به «ما» رسید آغاز پویش مردمی پرداخت عوارض در کاشان پویش مردمی پرداخت عوارض در کاشان با هدف تقویت مشارکت عمومی برای توسعه و آبادانی شهر آغاز شد.
 ۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن ساعت 0 و 0 دقیقه
سعید ابریشمی‌راد در نشست رسمی شورای اسلامی شهر، با اشاره به فعالیت‌های گسترده شهرداری به خصوص ماه‌های پایانی سال جاری اظهار کرد: هر حس خوشایند و اتفاق خوبی که در شهر جریان دارد به همت مردمی است که با مشارکت مستمر خود، امکان حیات و پویایی را برای زادگاه خود فراهم می‌کنند چراکه هیچ اعتبارات ملی یا استانی قابل توجهی برای چنین امری وجود ندارد.

وی، بار اصلی سازندگی شهر را بردوش مردم دانست و تصریح کرد: بسیاری از درآمدهای موجود نمی‌تواند حتی پاسخگوی هزینه برخی خدمات روزمره باشد به عنوان مثال برای تنظیف و رفت و روب سالانه بیش از 20 میلیارد تومان هزینه می‌شود این در حالی است که مجموع عوارض نوسازی به این میزان نمی‎‌رسد.

شهردار کاشان، آغاز پویش مردمی پرداخت عوارض با شعار «حالا نوبت ماست» را یادآور شد و گفت: درحقیقت در این پوشش این مردم هستند که با نشان دادن عمق احساس مسئولیت اجتماعی خویش، مفهوم مشارکت عمومی را به تصویر می‌کشند.

ابریشمی‌راد همراهی اعضای شورای اسلامی شهر کاشان به عنوان عصاره نگرش‌ها، اقشار و طبقات اجتماعی جامعه دارالمومنین در این اتفاق جمعی را پشتوانه‌ای بزرگ قلمداد کرد.